| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 3 3100 |
| Seria | AMD Ryzen 3 |
| Kod producenta | 100-100000284BOX |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 18.00 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | Stokowe Chłodzenie |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.445 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7cdf6d3b-065a-43f8-9e7d-c59469794c93
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(429)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)