| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 3 3200G |
| Seria | AMD Ryzen 3 |
| Kod producenta | YD3200C5FHBOX |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.00 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Radeon Vega 8 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | chłodzenie |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
O przedmiocie
Oferta: f100ee53-789b-41ff-99cd-91a98cf4df0a
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)