| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 3400G |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Kod producenta | YD3400C5FHBOX |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 4.00 MB |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon RX Vega 11 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | chłodzenie |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.650 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e6c9605d-0609-4ee8-aa9f-e798d8aa2672
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(389)
Procesory Szczecin
 
(65)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)