| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 5 1600 |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Kod producenta | AMD RYZEN 5 1600 |
| EAN (GTIN) | 6903785032249 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 16.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | amd |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c06994b3-9c9d-47be-bb33-ca23327a6d40
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Praszka
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)