| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Generacja procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model procesora | Ryzen 5 3600 |
| Kod producenta | 100-100000031 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 35.00 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Ryzen |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | płyta główna, chłodzenie, pamięć. |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.060 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2a28bb97-a47f-4816-8cce-fab790e3ad5a
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(428)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(39)
Procesory Lublin
 
(37)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Pabianice
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Kalisz
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Nowa Ruda
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Zgierz
 
(5)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Leszno
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)