O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model procesora | 3600 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 35 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b556bc77-4f7d-4d59-997e-ae2cd4a12393
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(405)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)