| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 5 5600 |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Kod producenta | 100-100000927BOX |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.40 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 32.00 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | Chłodzenie Wraith Stealth |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7a4d39fa-00c3-4f39-a488-9cd76fdf979d
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)