| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Ryzen 7 |
| Generacja procesora | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 8700G |
| Kod producenta | 100-100001236BOX |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.2 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.1 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Pamięć podręczna | 16 MB |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Radeon 780M |
| Cechy dodatkowe | Zintegrowana grafika |
| Załączone wyposażenie | Box |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b8e4eff2-6535-4e40-b66c-cc3be545e955
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(391)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(37)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kalisz
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Jelenia Góra
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Wągrowiec
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Leszno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)