| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | AMD Ryzen 7 |
| Generacja procesora | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model procesora | Ryzen 7 9800X3D |
| Kod producenta | 100-000001084 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.20 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Pamięć podręczna | 96.00 MB |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Współczynnik TDP | 120 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Cechy dodatkowe | TRAY |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 87b70041-a5bc-48be-ab72-ca6878e7ce32
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(401)
Procesory Gdańsk
 
(63)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)