| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | AMD Ryzen 9 |
| Generacja procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Model procesora | Ryzen 9 3900X |
| EAN (GTIN) | 8592978246648 |
| Kod producenta | 100-000000023A |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.60 GHz |
| Liczba wątków | 24 |
| Pamięć podręczna | 64.00 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Maksymalny pobór mocy | 105 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
O przedmiocie
Oferta: f2833c16-7c78-476f-b486-15625f868bcf
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(402)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)