O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Ryzen Threadripper |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ gniazda procesora | pozostałe |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model procesora | AMD Ryzen Threadripper PRO 7955WX |
| Kod producenta | 100-000000886 |
| EAN (GTIN) | 5904273388399 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.30 GHz |
| Liczba wątków | 32 |
| Pamięć podręczna | 80.00 MB |
| Współczynnik TDP | 350 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Maksymalny pobór mocy | 350 W |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6f4f8cee-a932-4a0b-886d-5b192cef762c
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(389)
Procesory Szczecin
 
(65)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)