| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Delta Q |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Rodzaj kapsułek | inne |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Espresso, wrzątek, herbata |
| Funkcje | personalizacja ustawień, zapamiętywanie ustawień, oszczędzanie energii, automatyczne wyłączanie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | MINI QOOL |
| Kod producenta | Q MINI QOOL 19 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,6 l |
| Szerokość produktu | 9.50 cm |
| Wysokość produktu | 26.10 cm |
| Głębokość produktu | 35.90 cm |
| Waga produktu | 2.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.500 kg |
| Moc | 1200.00 W |
| Ciśnienie | 19.00 bar |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3e511d9-0df6-4241-8e95-1740ca9d1c9d
Podobne wyszukiwania
Ekspresy kapsułkowe Warszawa
 
(77)
Ekspresy kapsułkowe Kraków
 
(34)
Ekspresy kapsułkowe Poznań
 
(33)
Ekspresy kapsułkowe Wrocław
 
(29)
Ekspresy kapsułkowe Rychtal
 
(29)
Ekspresy kapsułkowe Łódź
 
(21)
Ekspresy kapsułkowe Gdańsk
 
(19)
Ekspresy kapsułkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Ekspresy kapsułkowe Lublin
 
(12)
Ekspresy kapsułkowe Szczecin
 
(11)
Ekspresy kapsułkowe Katowice
 
(9)
Ekspresy kapsułkowe Bytów
 
(9)
Ekspresy kapsułkowe Rzeszów
 
(8)
Ekspresy kapsułkowe Gdynia
 
(7)
Ekspresy kapsułkowe Nowy Sącz
 
(7)
Ekspresy kapsułkowe Bydgoszcz
 
(7)
Ekspresy kapsułkowe Koszalin
 
(6)
Ekspresy kapsułkowe Wieliczka
 
(6)
Ekspresy kapsułkowe Kosorowice
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Marki
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Gliwice
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Bytom
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Jasło
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Wałbrzych
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Zielona Góra
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Chorzów
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Koło
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Kalisz
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Chełm
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Międzyrzecze Górne
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Konin
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Ciechanów
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Żelechów
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Lubsko
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Tarnów
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Pruszków
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Białystok
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Lubin
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Stare Miasto
 
(4)