Opis i cechy

Dom, Pruszcz Gdański, Gdański, 116 m²

Ogłoszeniodawca: HOMFIKontakt: Adam Wiśniewski Informacje szczegółowe

Forma własności: WŁASNOŚĆDostępne od: 2025-12-31

Tytuł ogłoszenia: Pruszcz Gdański Dom 116m2 działka 700m2

Nr oferty ogłoszeniodawcy: 6815/2089/

ODSPow. działki: 700.00 m²

Powierzchnia użytkowa: 116.00 m²

Liczba pięter: 1

Pokoje: 4

Typ rynku: Wtórny

Budynek

Rok budowy: 1993

Materiał budowlany: wolnostojący

Materiał budowlany: pustak

Stan budynku: dobry

Udogodnieniainternetdostęp do drogi (asfaltowa/betonowa) homfi zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą – dom położony przy ul. Szkolnej w spokojnej miejscowości Łęgowo (województwo pomorskie), o powierzchni użytkowej 116 m².

Łęgowo to jedna z najbardziej pożądanych miejscowości w gminie Pruszcz Gdański, łączącej spokój podmiejskiego życia z doskonałą komunikacją.

OKOLICADom położony jest w Łęgowie – jednej z najbardziej pożądanych miejscowości w gminie Pruszcz Gdański, łączącej spokój podmiejskiego życia z doskonałą komunikacją. Lokalizacja przy ul. Szkolnej zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd zarówno do centrum Pruszcza Gdańskiego (ok. 5 minut samochodem), jak i do Gdańska – zaledwie 15–20 minut drogi dzięki bliskiemu węzłowi komunikacyjnemu.

Zaledwie kilka minut dzieli nieruchomość od węzła autostrady A1 i drogi ekspresowej S6/

S7, co umożliwia błyskawiczny dojazd w kierunku południa Polski, Trójmiasta czy Kaszub. Dzięki temu Łęgowo stanowi idealne miejsce dla osób pracujących w Gdańsku lub Pruszczu Gdańskim, które jednocześnie cenią ciszę, zieleń i kameralne otoczenie.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła, sklepy, punkty usługowe oraz przystanki autobusowe, a cała okolica charakteryzuje się przyjaznym, rodzinnym klimatem i dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

DOMDom o powierzchni 116 m², wybudowany w 1993 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym.

Budynek usytuowany na jednej kondygnacji z liczbą pokoi – 4. Wewnątrz umeblowana i wyposażona kuchnia, dostępny jest internet, instalacje: kanalizacja, woda, prąd, gaz – wszystkie media podłączone. Garaż oraz miejsca parkingowe (lącznie nawet 6 miejsc) dostępne bezpośrednio przy nieruchomości. ** Dom gotowy do zamieszkania, bez konieczności natychmiastowych remontów. **

Po więcej informacji technicznych - skontaktuj się z Agentem.

Przy domu usytuowany jest również garaż ( i pomieszczenia gospodarcze służące mieszkańcom do przechowywania sprzętu i materiałów do opieki nad ogrodem i domem.

DZIAŁKADziałka o powierzchni 700 m² zbliżona kształtem do kwadratu zapewnia przestrzeń i komfort użytkowania. Dojazd do posesji drogą asfaltową, co zwiększa wygodę oraz wartość nieruchomości. Otoczenie działki sprzyja prywatności i może być wykorzystane m.in. pod ogród, miejsce relaksu lub adaptację pod potrzeby mieszkańców.

FINANSECena: 1 039 900 PLNcałościowe opłaty miesięczne - średnio 950 PLNMożliwość oddania w częściowym rozliczeniu mieszkania 2-3 pokojowego w Gdańsku.--------

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 575 831 123 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem.

FILM -- You

Tube: https://youtu.be/

JFt

HFi

XMi7

Uhomfi invites you to explore this unique offer – a house located on Szkolna Street in the quiet village of Łęgowo (

Pomeranian Voivodeship), with a usable area of ​​116 m².

Łęgowo is one of the most desirable towns in the Pruszcz Gdański commune, combining the tranquility of suburban life with excellent transport links.

SURROUNDINGSThe house is located in Łęgowo – one of the most desirable towns in the Pruszcz Gdański commune, combining the tranquility of suburban life with excellent transport links. Its location on Szkolna Street provides quick and easy access to both the center of Pruszcz Gdański (approx. 5 minutes by car) and Gdańsk – just 15–20 minutes away thanks to the nearby transport hub.

The property is just minutes from the A1 motorway junction and the S6/

S7 expressway, allowing for quick access to southern Poland, the Tricity area, and the Kashubia region. This makes Łęgowo an ideal place for those working in Gdańsk or Pruszcz Gdański who also value peace, greenery, and a cozy environment.

Schools, shops, services, and bus stops are located nearby, and the entire area is characterized by a friendly, family-friendly atmosphere and well-developed infrastructure.

HOUSEThis 116 m² house, built in 1993, is in very good condition.

The building is situated on one floor and has four rooms.

It features a furnished and equipped kitchen, internet access, and utilities: sewage, water, electricity, and gas – all utilities are connected. A garage and parking spaces (up to 6 spaces in total) are available directly next to the property.** The house is move-in ready, with no immediate renovations required. **

For more technical information, please contact the Agent.

The house also features a garage and utility rooms for residents to store equipment and materials for garden and house care.

PLOTThe 700 m² plot, roughly square in shape, provides spaciousness and comfort.

Access to the property is via an asphalt road, which increases convenience and the property's value. The plot's surroundings promote privacy and can be used for a garden, relaxation area, or adaptation to the residents' needs.

FINANCEPrice: PLN 1,039,900 PLNMonthly total fees - average PLN 950--------

Contact us at +48 575 831 123 or send us an email using the contact form in the ad.

Did you know that with homfi you can buy a property comprehensively, meaning you can handle everything with one company? In addition to real estate agents who help you find and purchase properties, we provide you with experienced mortgage experts, talented interior designers, and resourceful rental management specialists. Lokalizacja:

Kraj: Polska

Wojewodztwo: Pomorskie

Powiat: Gdański (pow.)

Miejscowosc: Pruszcz Gdański(ref. A1541515613)

Cena za m² 8964.66 zł
Rynek wtórny
Rok budowy 1993
Powierzchnia działki 700 m²
Droga dojazdowa asfaltowa lub betonowa
Media gaz, internet
Liczba pokoi 4
Forma własności własność
Powierzchnia mieszkalna 116 m²
Powierzchnia użytkowa 116 m²
Materiał budowlany pustak
Rodzaj zabudowy wolnostojący
Liczba pięter budynku 1
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: 46114c1c-2d0d-4964-87f4-6a5c713030c8