| Stan | Nowy |
| Rozmiar | M |
| Płeć | mężczyzna |
| Linia | regular |
| Marka | Helly Hansen |
| Rodzaj | bez kaptura, wkładane przez głowę |
| Kolor | czarny |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Dekolt | okrągły |
| Wzór dominujący | logo |
| Zapięcie | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Liczba kieszeni | 0 |
| Długość całkowita | 70 cm |
| Długość rękawa | 65 cm |
| Szerokość pod pachami | 50 cm |
| Szerokość w ramionach | 45 cm |
| Szerokość na dole produktu | 45 cm |
| Kod producenta | 79263-990 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ef343426-faa1-4628-b78f-4309cd912140
Podobne wyszukiwania
Bluzy Warszawa
 
(1036)
Bluzy Lublin
 
(408)
Bluzy Kielce
 
(115)
Bluzy Gliwice
 
(57)
Bluzy Sosnowiec
 
(55)
Bluzy Stargard
 
(48)
Bluzy Jelenia Góra
 
(47)
Bluzy Siemiatycze
 
(41)
Bluzy Skierniewice
 
(39)
Bluzy Elbląg
 
(33)
Bluzy Wolbórz
 
(33)
Bluzy Jarosław
 
(31)
Bluzy Śrem
 
(30)
Bluzy Szczecinek
 
(28)
Bluzy Zamość
 
(27)
Bluzy Piaseczno
 
(25)
Bluzy Koło
 
(24)
Bluzy Opole
 
(23)
Bluzy Ostrów Wielkopolski
 
(23)
Bluzy Nowy Targ
 
(22)
Bluzy Myślenice
 
(20)
Bluzy Waśniów
 
(18)
Bluzy Siedlików
 
(18)
Bluzy Przemyśl
 
(18)
Bluzy Krasnystaw
 
(17)
Bluzy Chełmiec
 
(16)
Bluzy Legionowo
 
(16)
Bluzy Łuków
 
(16)
Bluzy Imielin
 
(16)
Bluzy Karzcino
 
(15)
Bluzy Puławy
 
(15)
Bluzy Kamienna Góra
 
(14)
Bluzy Zgierz
 
(14)
Bluzy Polska Wieś
 
(14)
Bluzy Tczew
 
(13)
Bluzy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Bluzy Ełk
 
(12)
Bluzy Wadowice
 
(12)
Bluzy Łazy
 
(11)
Bluzy Limanowa
 
(10)
Bluzy Ropczyce
 
(10)
Bluzy Morąg
 
(10)
Bluzy Kluczbork
 
(10)
Bluzy Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Bluzy Mysłowice
 
(9)
Bluzy Mikołów
 
(8)
Bluzy Lubojna
 
(8)
Bluzy Krośnice
 
(8)
Bluzy Opalenica
 
(7)
Bluzy Strzelin
 
(7)
Bluzy Milicz
 
(7)
Bluzy Wałcz
 
(7)
Bluzy Czaplinek
 
(7)
Bluzy Łęczyca
 
(7)
Bluzy Bochnia
 
(7)
Bluzy Białogard
 
(7)
Bluzy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Bluzy Karczmiska Drugie
 
(6)
Bluzy Józefów
 
(6)
Bluzy Żywiec
 
(6)
Bluzy Sztum
 
(6)
Bluzy Płońsk
 
(6)
Bluzy Żarów
 
(6)
Bluzy Starachowice
 
(5)
Bluzy Kłodzko
 
(5)
Bluzy Bolesławiec
 
(5)
Bluzy Szczyrk
 
(5)
Bluzy Daleszyce
 
(5)
Bluzy Siemianowice Śląskie
 
(5)
Bluzy Brzozów
 
(5)
Bluzy Kowary
 
(5)
Bluzy Cekcyn
 
(5)
Bluzy Namysłów
 
(5)
Bluzy Olsztynek
 
(5)
Bluzy Szczutków
 
(4)
Bluzy Żukowice
 
(4)
Bluzy Włodawa
 
(4)
Bluzy Strażów
 
(4)
Bluzy Raszków
 
(4)
Bluzy Strzeniówka
 
(4)
Bluzy Głubczyce
 
(4)
Bluzy Zambrów
 
(4)
Bluzy Dziembówko
 
(4)
Bluzy Kierzno
 
(4)
Bluzy Motycz
 
(4)
Bluzy Jabłonna
 
(4)
Bluzy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Bluzy Tomaszowo
 
(4)
Bluzy Mościska
 
(4)
Bluzy Dobiegniew
 
(4)
Bluzy Braniewo
 
(4)
Bluzy Wymiarki
 
(4)
Bluzy Krotoszyn
 
(4)
Bluzy Mogilany
 
(4)
Bluzy Będzin
 
(4)
Bluzy Nasiechowice
 
(4)