| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | czarny |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | samochód osobowy |
| Napęd elektryczny | nie |
| Elementy zestawu | pojedyncza lokomotywa |
| Baterie | Liczba baterii: 0 |
| Wysokość produktu | 23.70 cm |
| Szerokość produktu | 23.70 cm |
| Długość | 45.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Kod producenta | JJJ20 |
| Długość torowiska | 5 cm |
| Głębokość produktu | 8.89 cm |
| Seria | STARTING GRID |
| Model | BUGATTI BOLIDE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cca75a6f-93af-4b10-9585-d8bdaae3cc5d
Podobne wyszukiwania
Osobowe Warszawa
 
(2231)
Osobowe Czaplinek
 
(562)
Osobowe Lublin
 
(451)
Osobowe Gliwice
 
(321)
Osobowe Myślenice
 
(239)
Osobowe Zamość
 
(158)
Osobowe Józefów
 
(128)
Osobowe Kielce
 
(124)
Osobowe Myszków
 
(79)
Osobowe Sosnowiec
 
(70)
Osobowe Krasnystaw
 
(65)
Osobowe Legionowo
 
(61)
Osobowe Stargard
 
(57)
Osobowe Zgierz
 
(54)
Osobowe Mysłowice
 
(54)
Osobowe Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Osobowe Opole
 
(53)
Osobowe Łodziska
 
(45)
Osobowe Nowy Targ
 
(42)
Osobowe Łęczyca
 
(42)
Osobowe Elbląg
 
(37)
Osobowe Jelenia Góra
 
(36)
Osobowe Kobyle
 
(35)
Osobowe Przemyśl
 
(35)
Osobowe Piaseczno
 
(32)
Osobowe Tczew
 
(22)
Osobowe Imielin
 
(19)
Osobowe Marcinowice
 
(19)
Osobowe Grabówka
 
(18)
Osobowe Bartniki
 
(18)
Osobowe Puławy
 
(18)
Osobowe Kłodzko
 
(17)
Osobowe Siemianowice Śląskie
 
(17)
Osobowe Ustroń
 
(17)
Osobowe Komorniki
 
(14)
Osobowe Bochnia
 
(13)
Osobowe Limanowa
 
(12)
Osobowe Ełk
 
(12)
Osobowe Łuków
 
(11)
Osobowe Będzin
 
(11)
Osobowe Kikół-Wieś
 
(11)
Osobowe Parczew
 
(11)
Osobowe Stęszew
 
(11)
Osobowe Kluczbork
 
(11)
Osobowe Paczków
 
(11)
Osobowe Brwinów
 
(11)
Osobowe Rydułtowy
 
(10)
Osobowe Wągrowiec
 
(10)
Osobowe Piaski
 
(10)
Osobowe Koło
 
(10)
Osobowe Kowary
 
(10)
Osobowe Dziembówko
 
(10)
Osobowe Czarna Woda
 
(9)
Osobowe Mstów
 
(9)
Osobowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Osobowe Łochowo
 
(9)
Osobowe Baranowo
 
(9)
Osobowe Dębe Wielkie
 
(9)
Osobowe Słupca
 
(8)
Osobowe Mikołów
 
(8)
Osobowe Chodzież
 
(8)
Osobowe Rzuchowa
 
(8)
Osobowe Hrubieszów
 
(7)
Osobowe Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Osobowe Jarosław
 
(7)
Osobowe Kobyłka
 
(7)
Osobowe Dobczyce
 
(7)
Osobowe Dopiewo
 
(7)
Osobowe Łęczna
 
(7)
Osobowe Strzelin
 
(7)
Osobowe Włodawa
 
(7)
Osobowe Witonia
 
(6)
Osobowe Sadów
 
(6)
Osobowe Milejów
 
(6)
Osobowe Powidz
 
(6)
Osobowe Grabów nad Prosną
 
(6)
Osobowe Żywiec
 
(6)
Osobowe Szczecinek
 
(6)
Osobowe Pieniążkowice
 
(6)
Osobowe Dynów
 
(6)
Osobowe Wałcz
 
(6)
Osobowe Karczemki
 
(6)
Osobowe Śrem
 
(6)
Osobowe Zabierzów
 
(6)
Osobowe Koniaków
 
(5)
Osobowe Baranów
 
(5)
Osobowe Nowe Brzesko
 
(5)
Osobowe Wąbrzeźno
 
(5)
Osobowe Mikołajki
 
(5)
Osobowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Osobowe Korzeniów
 
(5)
Osobowe Zgłobice
 
(5)
Osobowe Czersk
 
(5)
Osobowe Osielsko
 
(5)
Osobowe Raszówka
 
(5)
Osobowe Plewiska
 
(5)