O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Hot Wheels |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | niebieski |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | samochód osobowy |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | JJJ12 |
| Głębokość produktu | 2.75 cm |
| Seria | FERRARI |
| Model | FERRARI SF90 STRADALE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4325893b-5d94-4760-a131-8841f8eea7f1
Podobne wyszukiwania
Osobowe Warszawa
 
(2283)
Osobowe Czaplinek
 
(559)
Osobowe Lublin
 
(444)
Osobowe Gliwice
 
(340)
Osobowe Myślenice
 
(238)
Osobowe Zamość
 
(152)
Osobowe Józefów
 
(128)
Osobowe Kielce
 
(128)
Osobowe Myszków
 
(79)
Osobowe Grodzisk Mazowiecki
 
(68)
Osobowe Sosnowiec
 
(68)
Osobowe Legionowo
 
(66)
Osobowe Krasnystaw
 
(65)
Osobowe Zgierz
 
(57)
Osobowe Stargard
 
(55)
Osobowe Mysłowice
 
(53)
Osobowe Opole
 
(50)
Osobowe Łodziska
 
(45)
Osobowe Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Osobowe Nowy Targ
 
(42)
Osobowe Elbląg
 
(39)
Osobowe Łęczyca
 
(38)
Osobowe Jelenia Góra
 
(36)
Osobowe Przemyśl
 
(35)
Osobowe Kobyle
 
(34)
Osobowe Piaseczno
 
(32)
Osobowe Kłodzko
 
(19)
Osobowe Marcinowice
 
(19)
Osobowe Imielin
 
(19)
Osobowe Bartniki
 
(18)
Osobowe Puławy
 
(18)
Osobowe Grabówka
 
(17)
Osobowe Koło
 
(17)
Osobowe Ustroń
 
(16)
Osobowe Siemianowice Śląskie
 
(15)
Osobowe Ełk
 
(15)
Osobowe Komorniki
 
(14)
Osobowe Limanowa
 
(12)
Osobowe Parczew
 
(12)
Osobowe Stęszew
 
(11)
Osobowe Kluczbork
 
(11)
Osobowe Kikół-Wieś
 
(11)
Osobowe Łuków
 
(11)
Osobowe Będzin
 
(11)
Osobowe Brwinów
 
(11)
Osobowe Dziembówko
 
(10)
Osobowe Hrubieszów
 
(10)
Osobowe Bochnia
 
(10)
Osobowe Piaski
 
(10)
Osobowe Paczków
 
(10)
Osobowe Baranowo
 
(9)
Osobowe Mstów
 
(9)
Osobowe Czarna Woda
 
(9)
Osobowe Rydułtowy
 
(9)
Osobowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Osobowe Łochowo
 
(9)
Osobowe Dębe Wielkie
 
(9)
Osobowe Słupca
 
(8)
Osobowe Chodzież
 
(8)
Osobowe Mikołów
 
(8)
Osobowe Rzuchowa
 
(8)
Osobowe Wągrowiec
 
(8)
Osobowe Łęczna
 
(7)
Osobowe Włodawa
 
(7)
Osobowe Jarosław
 
(7)
Osobowe Dopiewo
 
(7)
Osobowe Kobyłka
 
(7)
Osobowe Strzelin
 
(7)
Osobowe Szczecinek
 
(6)
Osobowe Milejów
 
(6)
Osobowe Witonia
 
(6)
Osobowe Żywiec
 
(6)
Osobowe Karczemki
 
(6)
Osobowe Dynów
 
(6)
Osobowe Pieniążkowice
 
(6)
Osobowe Zabierzów
 
(6)
Osobowe Powidz
 
(6)
Osobowe Sadów
 
(6)
Osobowe Łopiennik Górny
 
(6)
Osobowe Grabów nad Prosną
 
(6)
Osobowe Nowe Brzesko
 
(5)
Osobowe Korzeniów
 
(5)
Osobowe Baranów
 
(5)
Osobowe Wałcz
 
(5)
Osobowe Zgłobice
 
(5)
Osobowe Skwierzyna
 
(5)
Osobowe Czersk
 
(5)
Osobowe Śrem
 
(5)
Osobowe Raszówka
 
(5)
Osobowe Plewiska
 
(5)
Osobowe Borówno
 
(5)
Osobowe Mikołajki
 
(5)
Osobowe Suchedniów
 
(5)
Osobowe Wąbrzeźno
 
(5)
Osobowe Koniaków
 
(4)
Osobowe Jabłonna
 
(4)