| Stan | Nowy |
| Rodzaj pojazdu | samochód osobowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Materiał | metal, plastik |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kolor | czarny |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | JJH95 |
| Głębokość produktu | 2.75 cm |
| Seria | FORMULA 1 |
| Model | McLAREN FORMULA 1 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2c9a0930-3871-4617-b10e-e4b6b744116f
Podobne wyszukiwania
Osobowe Warszawa
 
(2321)
Osobowe Czaplinek
 
(562)
Osobowe Lublin
 
(462)
Osobowe Gliwice
 
(321)
Osobowe Myślenice
 
(239)
Osobowe Zamość
 
(158)
Osobowe Józefów
 
(128)
Osobowe Kielce
 
(124)
Osobowe Myszków
 
(79)
Osobowe Sosnowiec
 
(67)
Osobowe Krasnystaw
 
(65)
Osobowe Legionowo
 
(61)
Osobowe Stargard
 
(56)
Osobowe Zgierz
 
(54)
Osobowe Mysłowice
 
(54)
Osobowe Ostrów Wielkopolski
 
(53)
Osobowe Opole
 
(52)
Osobowe Łodziska
 
(45)
Osobowe Nowy Targ
 
(42)
Osobowe Łęczyca
 
(42)
Osobowe Elbląg
 
(37)
Osobowe Jelenia Góra
 
(36)
Osobowe Przemyśl
 
(35)
Osobowe Kobyle
 
(35)
Osobowe Piaseczno
 
(33)
Osobowe Tczew
 
(22)
Osobowe Imielin
 
(19)
Osobowe Marcinowice
 
(19)
Osobowe Grabówka
 
(18)
Osobowe Bartniki
 
(18)
Osobowe Ustroń
 
(18)
Osobowe Puławy
 
(18)
Osobowe Kłodzko
 
(17)
Osobowe Siemianowice Śląskie
 
(17)
Osobowe Komorniki
 
(14)
Osobowe Bochnia
 
(13)
Osobowe Ełk
 
(12)
Osobowe Limanowa
 
(12)
Osobowe Stęszew
 
(11)
Osobowe Łuków
 
(11)
Osobowe Kluczbork
 
(11)
Osobowe Brwinów
 
(11)
Osobowe Kikół-Wieś
 
(11)
Osobowe Paczków
 
(11)
Osobowe Będzin
 
(11)
Osobowe Parczew
 
(11)
Osobowe Koło
 
(10)
Osobowe Rydułtowy
 
(10)
Osobowe Piaski
 
(10)
Osobowe Dziembówko
 
(10)
Osobowe Czarna Woda
 
(9)
Osobowe Dębe Wielkie
 
(9)
Osobowe Łochowo
 
(9)
Osobowe Baranowo
 
(9)
Osobowe Mstów
 
(9)
Osobowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Osobowe Wągrowiec
 
(8)
Osobowe Słupca
 
(8)
Osobowe Mikołów
 
(8)
Osobowe Chodzież
 
(8)
Osobowe Rzuchowa
 
(8)
Osobowe Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Osobowe Kobyłka
 
(7)
Osobowe Jarosław
 
(7)
Osobowe Dobczyce
 
(7)
Osobowe Strzelin
 
(7)
Osobowe Dopiewo
 
(7)
Osobowe Łęczna
 
(7)
Osobowe Hrubieszów
 
(7)
Osobowe Włodawa
 
(7)
Osobowe Zabierzów
 
(6)
Osobowe Sadów
 
(6)
Osobowe Witonia
 
(6)
Osobowe Milejów
 
(6)
Osobowe Grabów nad Prosną
 
(6)
Osobowe Powidz
 
(6)
Osobowe Żywiec
 
(6)
Osobowe Pieniążkowice
 
(6)
Osobowe Szczecinek
 
(6)
Osobowe Karczemki
 
(6)
Osobowe Dynów
 
(6)
Osobowe Wałcz
 
(6)
Osobowe Śrem
 
(6)
Osobowe Koniaków
 
(5)
Osobowe Baranów
 
(5)
Osobowe Nowe Brzesko
 
(5)
Osobowe Wąbrzeźno
 
(5)
Osobowe Mikołajki
 
(5)
Osobowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Osobowe Korzeniów
 
(5)
Osobowe Zgłobice
 
(5)
Osobowe Czersk
 
(5)
Osobowe Osielsko
 
(5)
Osobowe Raszówka
 
(5)
Osobowe Plewiska
 
(5)
Osobowe Ciele
 
(4)