O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Rodzaj pojazdu | samochód osobowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Hot Wheels |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik, metal |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | czarny |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | JJH95 |
| Głębokość produktu | 2.75 cm |
| Seria | FORMULA 1 |
| Model | McLAREN FORMULA 1 TEAM EQUIPE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b2efb410-02e8-4ba7-88d8-db6b8b832a04
Podobne wyszukiwania
Osobowe Warszawa
 
(2285)
Osobowe Czaplinek
 
(562)
Osobowe Lublin
 
(454)
Osobowe Gliwice
 
(334)
Osobowe Myślenice
 
(237)
Osobowe Zamość
 
(152)
Osobowe Józefów
 
(128)
Osobowe Kielce
 
(125)
Osobowe Myszków
 
(79)
Osobowe Sosnowiec
 
(70)
Osobowe Krasnystaw
 
(65)
Osobowe Legionowo
 
(61)
Osobowe Zgierz
 
(57)
Osobowe Stargard
 
(55)
Osobowe Mysłowice
 
(53)
Osobowe Opole
 
(49)
Osobowe Łodziska
 
(45)
Osobowe Nowy Targ
 
(42)
Osobowe Ostrów Wielkopolski
 
(41)
Osobowe Elbląg
 
(40)
Osobowe Łęczyca
 
(38)
Osobowe Jelenia Góra
 
(36)
Osobowe Przemyśl
 
(35)
Osobowe Kobyle
 
(34)
Osobowe Piaseczno
 
(32)
Osobowe Imielin
 
(19)
Osobowe Marcinowice
 
(19)
Osobowe Kłodzko
 
(19)
Osobowe Puławy
 
(18)
Osobowe Grabówka
 
(18)
Osobowe Bartniki
 
(18)
Osobowe Ustroń
 
(17)
Osobowe Siemianowice Śląskie
 
(16)
Osobowe Komorniki
 
(14)
Osobowe Ełk
 
(13)
Osobowe Limanowa
 
(12)
Osobowe Łuków
 
(11)
Osobowe Będzin
 
(11)
Osobowe Stęszew
 
(11)
Osobowe Parczew
 
(11)
Osobowe Koło
 
(11)
Osobowe Brwinów
 
(11)
Osobowe Kikół-Wieś
 
(11)
Osobowe Kluczbork
 
(11)
Osobowe Bochnia
 
(10)
Osobowe Paczków
 
(10)
Osobowe Piaski
 
(10)
Osobowe Dziembówko
 
(10)
Osobowe Baranowo
 
(9)
Osobowe Mstów
 
(9)
Osobowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Osobowe Dębe Wielkie
 
(9)
Osobowe Łochowo
 
(9)
Osobowe Czarna Woda
 
(9)
Osobowe Rydułtowy
 
(9)
Osobowe Rzuchowa
 
(8)
Osobowe Wągrowiec
 
(8)
Osobowe Słupca
 
(8)
Osobowe Mikołów
 
(8)
Osobowe Chodzież
 
(8)
Osobowe Strzelin
 
(7)
Osobowe Kobyłka
 
(7)
Osobowe Łęczna
 
(7)
Osobowe Jarosław
 
(7)
Osobowe Włodawa
 
(7)
Osobowe Dopiewo
 
(7)
Osobowe Zabierzów
 
(6)
Osobowe Łopiennik Górny
 
(6)
Osobowe Żywiec
 
(6)
Osobowe Dynów
 
(6)
Osobowe Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Osobowe Hrubieszów
 
(6)
Osobowe Karczemki
 
(6)
Osobowe Powidz
 
(6)
Osobowe Pieniążkowice
 
(6)
Osobowe Szczecinek
 
(6)
Osobowe Grabów nad Prosną
 
(6)
Osobowe Milejów
 
(6)
Osobowe Witonia
 
(6)
Osobowe Sadów
 
(6)
Osobowe Suchedniów
 
(5)
Osobowe Śrem
 
(5)
Osobowe Skwierzyna
 
(5)
Osobowe Plewiska
 
(5)
Osobowe Wąbrzeźno
 
(5)
Osobowe Borówno
 
(5)
Osobowe Wałcz
 
(5)
Osobowe Nowe Brzesko
 
(5)
Osobowe Zgłobice
 
(5)
Osobowe Czersk
 
(5)
Osobowe Mikołajki
 
(5)
Osobowe Korzeniów
 
(5)
Osobowe Raszówka
 
(5)
Osobowe Baranów
 
(5)
Osobowe Górowo Iławeckie
 
(4)
Osobowe Wadowice
 
(4)