O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Kolor | szary |
| Ekran dotykowy | tak |
| Typ | Smartfon |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Pojemność akumulatora | 2600 mAh |
| Marka telefonu | HTC |
| Kod producenta | M8 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 4.00 Mpx |
| Model telefonu | One M8 |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Waga | 160.00 g |
| Gęstość pikseli | 441 ppi |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, zegar |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, NFC, Wi-Fi |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Wysokość | 146.00 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalny czas czuwania | 496 h |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Materiał | aluminium |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 801 |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Slot karty pamięci | tak |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 63ff5378-acaa-4ed1-9345-eb18948865f9
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3526)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(517)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(499)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(444)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(230)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(183)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(149)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(133)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(107)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(95)
Smartfony i telefony komórkowe Piaseczno
 
(84)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(65)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(36)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(34)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(31)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Śrem
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Annopol
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Przeczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Koronowo
 
(9)