| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | U11 |
| Marka | HTC |
| Model telefonu | U11 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 4718487704989 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 75.90 mm |
| Wysokość | 153.90 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 168.99 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.169 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 534 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 2560 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 835 |
| Częstotliwość procesora | 2.45 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | Adreno 540 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 336 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4d75f9c-463c-466c-a37d-a0c379051715
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3562)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(580)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(495)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(440)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(228)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(169)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(152)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(133)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(108)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(92)
Smartfony i telefony komórkowe Piaseczno
 
(87)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(66)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(55)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(46)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(37)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(33)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Piekoszów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Zabierzów
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Milicz
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Drawsko
 
(9)