| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Celeron G1840 |
| Seria | Intel Celeron |
| Kod producenta | BX80646G1840 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.80 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 2.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 53 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Maksymalny pobór mocy | 53 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0996ea2b-5d0d-4526-b57a-5d63f5240786
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(384)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(31)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(28)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Opole
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Kotki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)