| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core 2 Duo E6850 |
| Seria | Intel Core 2 |
| Kod producenta | SLA9U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 775 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.00 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.00 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 4.00 MB |
| Proces technologiczny | 65 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | brak |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
O przedmiocie
Oferta: dd0a6e76-e882-4ff8-93f8-d2de409bab89
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(390)
Procesory Szczecin
 
(65)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)