| Stan | Bardzo dobry |
| Współczynnik TDP | 105 W |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Wersja opakowania | OEM |
| Seria | Intel Core 2 |
| Maksymalny pobór mocy | 105 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Kod producenta | SLACR |
| Producent | Intel |
| Architektura | 64-bit |
| Model procesora | Core 2 Quad Q6600 |
| Model zintegrowanej karty graficznej | - |
| Proces technologiczny | 65 nm |
| Pamięć podręczna | 8.00 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 775 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 408f7793-10cf-489a-8940-3201414ad58c
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(388)
Procesory Gdańsk
 
(53)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(14)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Dębica
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Nowa Dęba
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Szpęgawa
 
(4)