| Stan | Bardzo dobry |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 GHz |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Model procesora | i3-9100f |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 GHz |
| Proces technologiczny | 14 nm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5b9ff163-584b-406e-8cf9-61b52f2f0255
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(380)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Włocławek
 
(26)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Rzeszów
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Legnica
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Piekary Śląskie
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(9)
Procesory Piaseczno
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Goleniów
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Gniezno
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Lędziny
 
(6)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Łęczyca
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mierzyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)