| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1700 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model procesora | 12400F |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.4 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 18 MB |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Brak |
| Cechy dodatkowe | Nie uszkodzony |
| Załączone wyposażenie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 117 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.46 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7a6fb011-2580-49d9-8c9c-54900f9a74b1
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(389)
Procesory Szczecin
 
(65)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)