| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Seria | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Architektura | 64-bit |
| Model procesora | 6600 |
| Liczba wątków | 4 |
| Kod producenta | BX80662156600 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 GHz |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.285 kg |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5631722c-77b3-42b7-bdf1-5e60284e2ad3
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(433)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(27)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Kalisz
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)