| Stan | Bardzo dobry |
| Cechy dodatkowe | Obsługa XMP |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Załączone wyposażenie | Chłodzenie + backplate |
| Producent | Intel |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Kod producenta | BX80684I58400 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.050 kg |
| Liczba wątków | 6 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.00 GHz |
| Generacja procesora | 8 |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Wersja opakowania | BOX |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.80 GHz |
| Architektura | 64-bit |
| Model procesora | Intel Core i5-8400 |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć podręczna | 9.00 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ded6fa43-9d9c-4e69-8886-836eafad3da5
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(401)
Procesory Gdańsk
 
(60)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)