| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i5-6600K |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 6 |
| Kod producenta | BX80662I56600K |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 91 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Maksymalny pobór mocy | 91 W |
| Stan opakowania | otwarte |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 41da5d15-3db3-4426-a47f-5a95597e94c1
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(393)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(26)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)