| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i7-4770K |
| Seria | Intel Core i7 |
| Kod producenta | CM8064601464206 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 8.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 84 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD 4600 |
| Maksymalny pobór mocy | 84 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: b4167de8-6464-48c8-bed9-35f345768171
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(385)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Opole
 
(15)
Procesory Gliwice
 
(14)
Procesory Radom
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Lipowa
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Nowa Dęba
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Gniezno
 
(5)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)