| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Intel Core i7-6700K |
| Seria | Intel Core i7 |
| Kod producenta | SR2BR i7-6700K |
| EAN (GTIN) | 5706946572681 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.00 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 8.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 90 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Grafika HD Intel |
| Cechy dodatkowe | szybki |
| Załączone wyposażenie | case |
| Maksymalny pobór mocy | 91 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6e9b78e9-02ff-4696-b201-5583fb274922
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Stargard
 
(7)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)