| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i9-11900K |
| Seria | Intel Core i9 |
| Kod producenta | BX8070811900K |
| EAN (GTIN) | 5032037215008 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1200 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.30 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Pamięć podręczna | 16.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 125 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 750 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 125 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 194d4323-afbb-4f0d-bc00-d72131e10785
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(401)
Procesory Gdańsk
 
(63)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)