| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i9-14900KF |
| Seria | Intel Core i9 |
| Kod producenta | BX8071514900KF |
| EAN (GTIN) | 5032037278546 |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1700 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 6.00 GHz |
| Liczba wątków | 32 |
| Pamięć podręczna | 36.00 MB |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Współczynnik TDP | 125 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | wentylator |
| Maksymalny pobór mocy | 253 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.086 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a1d832fe-d417-4350-b0ab-4a5b69c6f77c
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(405)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Radom
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)