| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Generacja procesora | 10 |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1200 |
| Seria | Intel Core i9 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.7 GHz |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Kod producenta | BX8070110900K |
| Pamięć podręczna | 20 MB |
| Model procesora | Intel Core i9 |
| Współczynnik TDP | 125 W |
| Liczba wątków | 20 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.3 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6621d9c7-ce10-4982-87cf-3a1bab18aefd
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(405)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Radom
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)