O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Seria | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1851 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model procesora | Ultra 7 265 |
| EAN (GTIN) | 5032037282512 |
| Kod producenta | BX80768265 |
| Taktowanie bazowe procesora | 5.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.30 GHz |
| Liczba wątków | 20 |
| Pamięć podręczna | 36.00 MB |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | DP2.1 UHBR20 FR 12GHz |
| Cechy dodatkowe | Ultra 7 265;5300MHz |
| Maksymalny pobór mocy | 0 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4b7f77fa-645d-436d-bb24-fca89d3e40ed
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(405)
Procesory Gdańsk
 
(60)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Radom
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Piaseczno
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)