| Stan | Nowy |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Ultra 7 265K |
| Seria | Intel Core Ultra 7 |
| Kod producenta | BX80768265K |
| EAN (GTIN) | 5032037282062 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1851 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.50 GHz |
| Liczba wątków | 20 |
| Pamięć podręczna | 30.00 MB |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Współczynnik TDP | 125 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Cechy dodatkowe | Ultra 265K |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 51350767-f592-458e-bccc-c8692df8ed00
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(402)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)