| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | Intel Pentium |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model procesora | Dual-Core G3420 |
| Kod producenta | SR1NB |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 3.00 MB |
| Współczynnik TDP | 53 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | HD (Haswell) |
| Maksymalny pobór mocy | 53 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 12a4ec01-6d97-4b3f-8058-d95ca21de9f2
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(406)
Procesory Gdańsk
 
(60)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)