| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Model procesora | e5-2637v3 |
| Seria | Intel Xeon |
| Kod producenta | SR1B7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 2011 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.80 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 15.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 130 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | brak |
| Maksymalny pobór mocy | 130 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 909710b4-30a2-4bd2-9e61-2184eaf58017
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(384)
Procesory Gdańsk
 
(54)
Procesory Bydgoszcz
 
(47)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Orzech
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Kalisz
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)