| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Pojemność akumulatora | 4232 mAh |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar, funkcja głośnomówiąca, alarm wibracyjny |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Wysokość | 160.70 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Waga | 240.00 g |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 px |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, always on display |
| Kod producenta | IPhone |
| Transmisja danych | 5G |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Złącza | Lightning |
| Częstotliwość procesora | 1.70 GHz |
| System operacyjny | iOS |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 16 |
| Marka telefonu | Inna marka |
| Typ | Smartfon |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Slot karty pamięci | nie |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ekran dotykowy | tak |
| Szerokość | 77.60 mm |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 Mpx |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Model telefonu | Inny model |
| Kolor | fioletowy |
| Nawigacja | GPS |
| Funkcje aparatu | HDR, zdjęcia seryjne, wykrywanie twarzy |
| Gęstość pikseli | 476 ppi |
| Procesor | Apple A16 Bionic |
| Czujniki | czujnik światła, żyroskop, magnetometr, kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy, barometr, krokomierz |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Głębokość | 7.90 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 7f3b4233-dc15-49ff-be02-b68773aaeec5
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3539)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(584)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(498)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(436)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(229)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(185)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(149)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(133)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(108)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(92)
Smartfony i telefony komórkowe Piaseczno
 
(85)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(72)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(65)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(55)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(48)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(46)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(36)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(34)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(31)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(31)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Śrem
 
(26)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Annopol
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Przeczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Góra
 
(9)