Stan | Ze śladami użytkowania |
Marka | HP |
Typ komputera | zestaw komputerowy |
Monitor | LCD |
Załączone wyposażenie | klawiatura, monitor, mysz |
Seria | Intel Pentium |
Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
Typ pamięci RAM | DDR3 |
Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
Typ dysku twardego | HDD |
Interfejs dysku twardego | SATA III |
Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
Producent karty graficznej | Intel |
Chipset karty graficznej | HD Graphics |
Pamięć karty graficznej | 1 GB |
Złącza karty graficznej | DisplayPort, VGA |
Model procesora | i |
Taktowanie bazowe procesora | 3.1 GHz |
Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
Liczba wolnych slotów RAM | 3 |
Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
Pojemność dysku | 320 GB |
Taktowanie maksymalne procesora | 3200 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f872bbb6-27e8-4f5a-9d90-80bee5ac734b
Komputery stacjonarne
Warszawa
 
(826)
Lublin
 
(105)
Kielce
 
(75)
Opole
 
(41)
Sosnowiec
 
(38)
Gliwice
 
(34)
Piaseczno
 
(29)
Elbląg
 
(23)
Stargard
 
(19)
Jelenia Góra
 
(19)
Legionowo
 
(17)
Jelcz-Laskowice
 
(17)
Siemianowice Śląskie
 
(16)
Mościska
 
(15)
Zamość
 
(14)
Przemyśl
 
(14)
Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Zgierz
 
(14)
Ełk
 
(13)
Mysłowice
 
(13)
Tczew
 
(13)
Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Łuków
 
(10)
Kobyłka
 
(10)
Limanowa
 
(9)
Nowy Targ
 
(9)
Bolesławiec
 
(9)
Bochnia
 
(9)
Mikołów
 
(8)
Dopiewo
 
(8)
Żywiec
 
(8)
Wasilków
 
(7)
Płońsk
 
(7)
Maków Podhalański
 
(7)
Będzin
 
(7)
Kłodzko
 
(7)
Łopuszno
 
(6)
Jabłonna
 
(6)
Łęczna
 
(6)
Jarosław
 
(6)
Jeszkowice
 
(6)
Myślenice
 
(6)
Pogorzyce
 
(6)
Łęczyca
 
(5)
Sieraków
 
(5)
Świnoujście
 
(5)
Strzelin
 
(5)
Puławy
 
(5)
Jarocin
 
(5)
Ustroń
 
(5)
Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Daleszyce
 
(4)
Kobiór
 
(4)
Kamienna Góra
 
(4)
Myszków
 
(4)
Hrubieszów
 
(4)
Śrem
 
(4)
Poniatowa
 
(4)
Majdan Królewski
 
(4)
Zabierzów
 
(4)
Międzyzdroje
 
(4)
Janki
 
(4)
Borówiec
 
(4)
Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Olsztynek
 
(4)
Seroczki
 
(3)
Chodzież
 
(3)
Drawsko
 
(3)
Krapkowice
 
(3)
Środa Śląska
 
(3)
Skwierzyna
 
(3)
Ropczyce
 
(3)
Goworowo
 
(3)
Stara Kamienica
 
(3)
Suchedniów
 
(3)
Wadowice
 
(3)
Inowłódz
 
(3)
Osielsko
 
(3)
Ruszków Pierwszy
 
(3)
Jawiszowice
 
(3)
Kostrzyn nad Odrą
 
(3)
Lubsko
 
(3)
Wałcz
 
(3)
Koluszki
 
(3)
Borcz
 
(3)
Kąkolewo
 
(2)
Sadów
 
(2)
Tworóg
 
(2)
Jawczyce
 
(2)
Bukowno
 
(2)
Słupca
 
(2)
Osiek
 
(2)
Jaroty
 
(2)
Zbąszynek
 
(2)
Solniczki
 
(2)
Płużnica
 
(2)