Stan | Ze śladami użytkowania |
Marka | Tracer |
Układ klawiatury | US international (qwerty) |
Kolor | srebrny |
Typ komputera | komputer stacjonarny |
Monitor | brak |
Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
System operacyjny | Windows 10 Home |
Seria | Intel Core i3 |
Typ gniazda procesora | Socket 1156 |
Typ pamięci RAM | DDR3 |
Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
Typ dysku twardego | SSD |
Interfejs dysku twardego | SATA |
Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
Producent karty graficznej | MSI |
Chipset karty graficznej | HD Graphics 5000 |
Pamięć karty graficznej | 1 GB |
Złącza karty graficznej | DisplayPort, HDMI, DVI |
Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
Producent płyty głównej | Gigabyte |
Gniazda rozszerzeń | PCIe 2.0 x4, PCI, SATA II (3 GB/s), PCIe 1.0 x1, PCIe 2.0 x16 |
Typ obudowy | Tower |
Moc zasilacza | 40 W |
Model procesora | Intel Core i3 |
Taktowanie bazowe procesora | 3.07 GHz |
Pojemność dysku | 512 GB |
Model płyty głównej | GA-H55-UD3H |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 81c453c7-def3-4b67-96da-28d4862050ee
Komputery stacjonarne
Warszawa
 
(817)
Lublin
 
(106)
Bydgoszcz
 
(90)
Kielce
 
(75)
Opole
 
(41)
Sosnowiec
 
(38)
Gliwice
 
(33)
Piaseczno
 
(28)
Elbląg
 
(23)
Jelcz-Laskowice
 
(20)
Jelenia Góra
 
(19)
Stargard
 
(19)
Legionowo
 
(18)
Siemianowice Śląskie
 
(16)
Przemyśl
 
(16)
Mościska
 
(14)
Zamość
 
(14)
Zgierz
 
(14)
Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Mysłowice
 
(13)
Tczew
 
(13)
Ełk
 
(13)
Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Łuków
 
(10)
Kobyłka
 
(10)
Bolesławiec
 
(9)
Nowy Targ
 
(9)
Bochnia
 
(9)
Limanowa
 
(9)
Mikołów
 
(8)
Żywiec
 
(8)
Wasilków
 
(7)
Płońsk
 
(7)
Kłodzko
 
(7)
Będzin
 
(7)
Maków Podhalański
 
(7)
Łopuszno
 
(6)
Łęczna
 
(6)
Jabłonna
 
(6)
Jarosław
 
(6)
Jeszkowice
 
(6)
Myślenice
 
(6)
Dopiewo
 
(6)
Pogorzyce
 
(6)
Ustroń
 
(5)
Jarocin
 
(5)
Łęczyca
 
(5)
Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Świnoujście
 
(5)
Sieraków
 
(5)
Puławy
 
(5)
Strzelin
 
(5)
Międzyzdroje
 
(4)
Daleszyce
 
(4)
Chodzież
 
(4)
Kobiór
 
(4)
Kamienna Góra
 
(4)
Borówiec
 
(4)
Hrubieszów
 
(4)
Poniatowa
 
(4)
Śrem
 
(4)
Majdan Królewski
 
(4)
Zabierzów
 
(4)
Janki
 
(4)
Myszków
 
(4)
Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Olsztynek
 
(4)
Stara Kamienica
 
(3)
Drawsko
 
(3)
Środa Śląska
 
(3)
Krapkowice
 
(3)
Seroczki
 
(3)
Skwierzyna
 
(3)
Borcz
 
(3)
Suchedniów
 
(3)
Wadowice
 
(3)
Ropczyce
 
(3)
Inowłódz
 
(3)
Ruszków Pierwszy
 
(3)
Goworowo
 
(3)
Osielsko
 
(3)
Kostrzyn nad Odrą
 
(3)
Jawiszowice
 
(3)
Lubsko
 
(3)
Wałcz
 
(3)
Kąkolewo
 
(2)
Sadów
 
(2)
Tworóg
 
(2)
Jawczyce
 
(2)
Bukowno
 
(2)
Słupca
 
(2)
Zbąszynek
 
(2)
Jaroty
 
(2)
Osiek
 
(2)
Solniczki
 
(2)
Płużnica
 
(2)