| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Krups |
| Kod producenta | EA9010 |
| Model | EA9010 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Szerokość produktu | 29.50 cm |
| Wysokość produktu | 39.50 cm |
| Głębokość produktu | 38.30 cm |
| Waga produktu | 11.60 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 17.800 kg |
| Moc | 1450.00 W |
| Ciśnienie | 15.00 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy, stopień zmielenia kawy, temperatura kawy |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Cappuccino, wrzątek |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, personalizacja ustawień, podtrzymywanie temperatury, spienianie mleka |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik konieczności odkamieniania, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz |
| Załączone wyposażenie | filtr do wody |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 94eb607e-9cb7-4ca4-b51a-afc9e3193378
Podobne wyszukiwania
Ekspresy ciśnieniowe Warszawa
 
(177)
Ekspresy ciśnieniowe Wrocław
 
(75)
Ekspresy ciśnieniowe Gdańsk
 
(50)
Ekspresy ciśnieniowe Łódź
 
(48)
Ekspresy ciśnieniowe Gorzów Wielkopolski
 
(37)
Ekspresy ciśnieniowe Rzeszów
 
(34)
Ekspresy ciśnieniowe Lublin
 
(33)
Ekspresy ciśnieniowe Szczecin
 
(30)
Ekspresy ciśnieniowe Bydgoszcz
 
(27)
Ekspresy ciśnieniowe Mikołów
 
(26)
Ekspresy ciśnieniowe Rychtal
 
(23)
Ekspresy ciśnieniowe Ruda Śląska
 
(21)
Ekspresy ciśnieniowe Radom
 
(19)
Ekspresy ciśnieniowe Częstochowa
 
(17)
Ekspresy ciśnieniowe Kielce
 
(16)
Ekspresy ciśnieniowe Opole
 
(16)
Ekspresy ciśnieniowe Gdynia
 
(15)
Ekspresy ciśnieniowe Rozprza
 
(14)
Ekspresy ciśnieniowe Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Ekspresy ciśnieniowe Gliwice
 
(14)
Ekspresy ciśnieniowe Jankowice
 
(13)
Ekspresy ciśnieniowe Olecko
 
(12)
Ekspresy ciśnieniowe Ścinawa
 
(12)
Ekspresy ciśnieniowe Tyniec Mały
 
(12)
Ekspresy ciśnieniowe Cedynia
 
(12)
Ekspresy ciśnieniowe Toruń
 
(11)
Ekspresy ciśnieniowe Bytom
 
(11)
Ekspresy ciśnieniowe Bielsko-Biała
 
(10)
Ekspresy ciśnieniowe Sosnowiec
 
(10)
Ekspresy ciśnieniowe Rybnik
 
(9)
Ekspresy ciśnieniowe Pabianice
 
(9)
Ekspresy ciśnieniowe Włocławek
 
(9)
Ekspresy ciśnieniowe Świdnica
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Tychy
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Bochnia
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Wieliczka
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Żary
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Mińsk Mazowiecki
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Żory
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Tarnów
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Zabrze
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Jelenia Góra
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Dębica
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Leszno
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Kalisz
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Legnica
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Koło
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Jaworzno
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Chełm
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Olsztyn
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Gdów
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Olkusz
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Myślenice
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Marki
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Piaseczno
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Jarosław
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Przysiersk
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Ostrzeszów
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Elbląg
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Przyprostynia
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Pniewy
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Chorzów
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Stargard
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Grudziądz
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Słupsk
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Pruszków
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Góra
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Krosno
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Gostyń
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Suwałki
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Przemyśl
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Sieradz
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Świerklaniec
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Puławy
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Nysa
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Żarnów
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Oława
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Wałbrzych
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Świnoujście
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Lipno
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Przeworsk
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Zawiercie
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Brześć Kujawski
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Głogów
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Węgrzce
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Słubice
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Gniezno
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Alwernia
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Żywiec
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Dopiewo
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Sandomierz
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Siedlce
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Komorniki
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Piekary Śląskie
 
(4)