| Stan | Nowy |
| Marka | Motorola |
| Przeznaczenie | uniwersalna |
| Kolor | czarny |
| Przewód w zestawie | tak |
| Złącza | USB typ C |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | 6955226415173 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie | 1 |
| Prąd wyjściowy | 6250.00 mA |
| Napięcie wyjściowe | 20.00 V |
| Długość przewodu | 1.00 m |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 96e26699-441f-4509-8d4b-d0e4f1ec0c24
Podobne wyszukiwania
Sieciowe Warszawa
 
(308)
Sieciowe Wrocław
 
(95)
Sieciowe Łódź
 
(44)
Sieciowe Gdańsk
 
(38)
Sieciowe Kielce
 
(36)
Sieciowe Lublin
 
(33)
Sieciowe Bydgoszcz
 
(28)
Sieciowe Gdynia
 
(27)
Sieciowe Rzeszów
 
(26)
Sieciowe Opole
 
(25)
Sieciowe Włocławek
 
(25)
Sieciowe Toruń
 
(23)
Sieciowe Szczecin
 
(21)
Sieciowe Osielsko
 
(21)
Sieciowe Wadowice
 
(18)
Sieciowe Legionowo
 
(17)
Sieciowe Namysłów
 
(17)
Sieciowe Ostrołęka
 
(16)
Sieciowe Gliwice
 
(15)
Sieciowe Piaseczno
 
(14)
Sieciowe Biała Podlaska
 
(14)
Sieciowe Kalisz
 
(13)
Sieciowe Nowa Sól
 
(12)
Sieciowe Radom
 
(12)
Sieciowe Bielsko-Biała
 
(12)
Sieciowe Pułtusk
 
(12)
Sieciowe Piekary Śląskie
 
(11)
Sieciowe Sosnowiec
 
(11)
Sieciowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Sieciowe Przemyśl
 
(11)
Sieciowe Tarnów
 
(11)
Sieciowe Słupsk
 
(10)
Sieciowe Poniatowa
 
(9)
Sieciowe Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Sieciowe Olsztyn
 
(9)
Sieciowe Oborniki Śląskie
 
(8)
Sieciowe Jelenia Góra
 
(8)
Sieciowe Wałbrzych
 
(8)
Sieciowe Ksawerów
 
(7)
Sieciowe Koronowo
 
(7)
Sieciowe Pruszków
 
(7)
Sieciowe Włoszakowice
 
(6)
Sieciowe Brzozów
 
(6)
Sieciowe Rybnik
 
(6)
Sieciowe Częstochowa
 
(6)
Sieciowe Bolesławiec
 
(6)
Sieciowe Skoczów
 
(6)
Sieciowe Ropczyce
 
(6)
Sieciowe Radomsko
 
(6)
Sieciowe Dębica
 
(6)
Sieciowe Żyrardów
 
(6)
Sieciowe Chorzów
 
(5)
Sieciowe Mysłowice
 
(5)
Sieciowe Szczecinek
 
(5)
Sieciowe Kasinka Mała
 
(5)
Sieciowe Elbląg
 
(5)
Sieciowe Ostrzeszów
 
(5)
Sieciowe Suwałki
 
(5)
Sieciowe Konin
 
(5)
Sieciowe Reszel
 
(5)
Sieciowe Siedlce
 
(5)
Sieciowe Lipno
 
(5)
Sieciowe Przeworsk
 
(5)
Sieciowe Legnica
 
(5)
Sieciowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Sieciowe Dzierżoniów
 
(4)
Sieciowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Sieciowe Inowrocław
 
(4)
Sieciowe Zawiercie
 
(4)
Sieciowe Bulowice
 
(4)
Sieciowe Myszków
 
(4)
Sieciowe Skierniewice
 
(4)
Sieciowe Gdów
 
(4)
Sieciowe Rzeczenica
 
(4)
Sieciowe Nowa Wieś
 
(4)
Sieciowe Ułęż
 
(4)
Sieciowe Dęblin
 
(4)
Sieciowe Podedwórze
 
(4)
Sieciowe Dobrzeń Wielki
 
(4)
Sieciowe Tychy
 
(4)
Sieciowe Bochnia
 
(4)
Sieciowe Kolbuszowa
 
(4)
Sieciowe Węgrów
 
(4)
Sieciowe Krasnobród
 
(4)
Sieciowe Marki
 
(4)
Sieciowe Ruda Śląska
 
(4)
Sieciowe Szadek
 
(4)
Sieciowe Nysa
 
(4)
Sieciowe Chocianów
 
(4)
Sieciowe Lubliniec
 
(4)
Sieciowe Jarosław
 
(4)
Sieciowe Krosno
 
(4)
Sieciowe Nowy Tomyśl
 
(4)
Sieciowe Oszczepalin Drugi
 
(4)
Sieciowe Wołomin
 
(4)
Sieciowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)