| Stan | Nowy |
| Kod producenta | szybka ładowarka 65W do Xiaomi Samsung IPhone |
| Przeznaczenie | uniwersalna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.144 kg |
| Marka | bez marki |
| Kolor | biały |
| Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie | 3 |
| Prąd wyjściowy | 3250.00 mA |
| Napięcie wyjściowe | 20.00 V |
| Przewód w zestawie | nie |
| Długość przewodu | 0.00 m |
| Złącza | USB, USB 3.1 typ C, USB typ C |
| Zgodność ze standardem | Quick Charge 1.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| EAN (GTIN) | 5907296737397 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0b402de4-2862-4396-b16b-226ccf6e4ee4
Podobne wyszukiwania
Sieciowe Warszawa
 
(304)
Sieciowe Wrocław
 
(95)
Sieciowe Łódź
 
(46)
Sieciowe Kielce
 
(39)
Sieciowe Lublin
 
(35)
Sieciowe Gdańsk
 
(35)
Sieciowe Szczecin
 
(27)
Sieciowe Włocławek
 
(27)
Sieciowe Rzeszów
 
(27)
Sieciowe Gdynia
 
(27)
Sieciowe Bydgoszcz
 
(27)
Sieciowe Opole
 
(25)
Sieciowe Osielsko
 
(21)
Sieciowe Wadowice
 
(18)
Sieciowe Legionowo
 
(17)
Sieciowe Namysłów
 
(17)
Sieciowe Ostrołęka
 
(16)
Sieciowe Gliwice
 
(14)
Sieciowe Biała Podlaska
 
(14)
Sieciowe Piaseczno
 
(14)
Sieciowe Kalisz
 
(13)
Sieciowe Nowa Sól
 
(12)
Sieciowe Przemyśl
 
(12)
Sieciowe Radom
 
(12)
Sieciowe Bielsko-Biała
 
(12)
Sieciowe Tarnów
 
(11)
Sieciowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Sieciowe Sosnowiec
 
(11)
Sieciowe Słupsk
 
(10)
Sieciowe Olsztyn
 
(10)
Sieciowe Oborniki Śląskie
 
(9)
Sieciowe Poniatowa
 
(9)
Sieciowe Wałbrzych
 
(9)
Sieciowe Jelenia Góra
 
(8)
Sieciowe Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Sieciowe Ksawerów
 
(7)
Sieciowe Piekary Śląskie
 
(7)
Sieciowe Koronowo
 
(7)
Sieciowe Pruszków
 
(7)
Sieciowe Chorzów
 
(6)
Sieciowe Rybnik
 
(6)
Sieciowe Częstochowa
 
(6)
Sieciowe Dębica
 
(6)
Sieciowe Skoczów
 
(6)
Sieciowe Włoszakowice
 
(6)
Sieciowe Brzozów
 
(6)
Sieciowe Mysłowice
 
(5)
Sieciowe Kasinka Mała
 
(5)
Sieciowe Pułtusk
 
(5)
Sieciowe Ostrzeszów
 
(5)
Sieciowe Lipno
 
(5)
Sieciowe Ropczyce
 
(5)
Sieciowe Elbląg
 
(5)
Sieciowe Przeworsk
 
(5)
Sieciowe Konin
 
(5)
Sieciowe Reszel
 
(5)
Sieciowe Żyrardów
 
(5)
Sieciowe Legnica
 
(5)
Sieciowe Siedlce
 
(5)
Sieciowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Sieciowe Szczecinek
 
(5)
Sieciowe Nowy Tomyśl
 
(4)
Sieciowe Oszczepalin Drugi
 
(4)
Sieciowe Wołomin
 
(4)
Sieciowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Sieciowe Dzierżoniów
 
(4)
Sieciowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Sieciowe Inowrocław
 
(4)
Sieciowe Zawiercie
 
(4)
Sieciowe Bulowice
 
(4)
Sieciowe Myszków
 
(4)
Sieciowe Skierniewice
 
(4)
Sieciowe Podedwórze
 
(4)
Sieciowe Gdów
 
(4)
Sieciowe Zakopane
 
(4)
Sieciowe Rzeczenica
 
(4)
Sieciowe Nowa Wieś
 
(4)
Sieciowe Ułęż
 
(4)
Sieciowe Dęblin
 
(4)
Sieciowe Kolbuszowa
 
(4)
Sieciowe Dobrzeń Wielki
 
(4)
Sieciowe Tychy
 
(4)
Sieciowe Bochnia
 
(4)
Sieciowe Zabrze
 
(4)
Sieciowe Krasnobród
 
(4)
Sieciowe Węgrów
 
(4)
Sieciowe Marki
 
(4)
Sieciowe Ruda Śląska
 
(4)
Sieciowe Szadek
 
(4)
Sieciowe Nysa
 
(4)
Sieciowe Chocianów
 
(4)
Sieciowe Bolesławiec
 
(4)
Sieciowe Lubliniec
 
(4)
Sieciowe Suwałki
 
(4)
Sieciowe Krosno
 
(4)
Sieciowe Hrubieszów
 
(4)