| Stan | Bardzo dobry |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Przeznaczenie | do Nokia |
| Długość przewodu | 1 m |
| Przewód w zestawie | tak |
| Prąd wyjściowy | 300.1000 mA |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Kolor | czarny |
| Złącza | inne |
| Marka | Nokia |
| Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie | 1 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a9b93a44-a0b7-4c73-8ca8-eb2eef73dbf5
Podobne wyszukiwania
Sieciowe Warszawa
 
(305)
Sieciowe Wrocław
 
(93)
Sieciowe Łódź
 
(44)
Sieciowe Kielce
 
(39)
Sieciowe Gdańsk
 
(38)
Sieciowe Lublin
 
(35)
Sieciowe Rzeszów
 
(28)
Sieciowe Bydgoszcz
 
(27)
Sieciowe Włocławek
 
(27)
Sieciowe Gdynia
 
(27)
Sieciowe Opole
 
(25)
Sieciowe Szczecin
 
(25)
Sieciowe Osielsko
 
(21)
Sieciowe Toruń
 
(18)
Sieciowe Wadowice
 
(18)
Sieciowe Namysłów
 
(17)
Sieciowe Legionowo
 
(17)
Sieciowe Ostrołęka
 
(16)
Sieciowe Gliwice
 
(14)
Sieciowe Biała Podlaska
 
(14)
Sieciowe Piaseczno
 
(14)
Sieciowe Kalisz
 
(13)
Sieciowe Nowa Sól
 
(12)
Sieciowe Bielsko-Biała
 
(12)
Sieciowe Radom
 
(12)
Sieciowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Sieciowe Piekary Śląskie
 
(11)
Sieciowe Sosnowiec
 
(11)
Sieciowe Tarnów
 
(11)
Sieciowe Przemyśl
 
(11)
Sieciowe Olsztyn
 
(10)
Sieciowe Słupsk
 
(10)
Sieciowe Poniatowa
 
(9)
Sieciowe Wałbrzych
 
(9)
Sieciowe Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Sieciowe Oborniki Śląskie
 
(8)
Sieciowe Jelenia Góra
 
(8)
Sieciowe Pruszków
 
(7)
Sieciowe Ksawerów
 
(7)
Sieciowe Koronowo
 
(7)
Sieciowe Częstochowa
 
(6)
Sieciowe Dębica
 
(6)
Sieciowe Brzozów
 
(6)
Sieciowe Skoczów
 
(6)
Sieciowe Ropczyce
 
(6)
Sieciowe Włoszakowice
 
(6)
Sieciowe Bolesławiec
 
(6)
Sieciowe Rybnik
 
(6)
Sieciowe Żyrardów
 
(5)
Sieciowe Pułtusk
 
(5)
Sieciowe Reszel
 
(5)
Sieciowe Szczecinek
 
(5)
Sieciowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Sieciowe Lipno
 
(5)
Sieciowe Mysłowice
 
(5)
Sieciowe Elbląg
 
(5)
Sieciowe Chorzów
 
(5)
Sieciowe Ostrzeszów
 
(5)
Sieciowe Przeworsk
 
(5)
Sieciowe Legnica
 
(5)
Sieciowe Konin
 
(5)
Sieciowe Kasinka Mała
 
(5)
Sieciowe Węgrów
 
(4)
Sieciowe Bulowice
 
(4)
Sieciowe Inowrocław
 
(4)
Sieciowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Sieciowe Dzierżoniów
 
(4)
Sieciowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Sieciowe Nowy Tomyśl
 
(4)
Sieciowe Nysa
 
(4)
Sieciowe Szadek
 
(4)
Sieciowe Krasnobród
 
(4)
Sieciowe Zabrze
 
(4)
Sieciowe Kolbuszowa
 
(4)
Sieciowe Podedwórze
 
(4)
Sieciowe Zakopane
 
(4)
Sieciowe Gdów
 
(4)
Sieciowe Rzeczenica
 
(4)
Sieciowe Siedlce
 
(4)
Sieciowe Nowa Wieś
 
(4)
Sieciowe Ułęż
 
(4)
Sieciowe Dęblin
 
(4)
Sieciowe Dobrzeń Wielki
 
(4)
Sieciowe Tychy
 
(4)
Sieciowe Bochnia
 
(4)
Sieciowe Marki
 
(4)
Sieciowe Ruda Śląska
 
(4)
Sieciowe Chocianów
 
(4)
Sieciowe Lubliniec
 
(4)
Sieciowe Suwałki
 
(4)
Sieciowe Krosno
 
(4)
Sieciowe Oszczepalin Drugi
 
(4)
Sieciowe Wołomin
 
(4)
Sieciowe Zawiercie
 
(4)
Sieciowe Myszków
 
(4)
Sieciowe Skierniewice
 
(4)