Legnickie Pole Kościół Św Jadwigi Pomnik Św Trójcy Gruss Legnica Jawor Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Region: Legnickie (Liegnitz) Data: do 1945 aukcja z allegro 179 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Legnickie pole Z. Kossak ISBN: 8602057931591 Wydawnictwo: Śląsk Tytuł: Legnickie pole Autor: Zofia Kossak aukcja z allegro 9 zł Sprzedający: osoba prywatna Białystok
Dom, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 135 m² Cena za m²: 5123.64 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 501 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
Wahlstatt 1241 Beiträge zur Mongolenschlacht bei Liegnitz Legnickie Pole jn ISBN: 9783870571610 Wydawnictwo: inne Tytuł: Wahlstatt 1241. Beiträge zur Mongolenschlacht bei Liegnitz und zu ihren Nachwirkungen Autor: hrsg. Ulrich Schmilewski oferta z allegro 246 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Legnickie Pole ; jak nowa ISBN: 8304036835 Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich Tytuł: Legnickie Pole Autor: Jan. Wrabec oferta z allegro 105 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Legnickie pole Zofia Kossak z 1962 r ISBN: 8602057931591 Wydawnictwo: Śląsk Tytuł: Legnickie pole Autor: Zofia Kossak oferta z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna N.sacz
LEGNICKIE POLE K.LEGNICA - WAHLSTATT - RYNEK - SAMOCHÓD - 1912 Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Legnickie (Liegnitz) Znaczek: tak oferta z allegro 229 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Działka, Gniewomierz, Legnickie Pole, Legnicki, 8705 m² Powierzchnia: 8705 m² Cena za m²: 180 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 1 566 900 zł Sprzedający: firma Gniewomierz
Działka, Gniewomierz, Legnickie Pole, Legnicki, 1735 m² Powierzchnia: 1735 m² Cena za m²: 180 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 312 300 zł Sprzedający: firma Gniewomierz
Działka, Gniewomierz, Legnickie Pole, Legnicki, 1762 m² Powierzchnia: 1762 m² Cena za m²: 180 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 317 160 zł Sprzedający: firma Gniewomierz
KARNET LEGNICKIE POLE Znaczek: nie Region: Legnickie (Liegnitz) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Legnickie pole Z. Kossak ISBN: 8604449605134 Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Tytuł: Legnickie pole Autor: Z. Kossak oferta z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Reda
LEGNICKIE POLE - MUZEUM - NAKŁAD 2000 SZTUK Znaczek: nie Region: Legnickie (Liegnitz) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
LEGNICKIE POLE - BAZYLIKA - FRESKI - NAKŁAD 2000 SZTUK Znaczek: nie Region: Legnickie (Liegnitz) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
LEGNICKIE POLE - KOŚCIÓŁ ŚW. JADWIGI Znaczek: nie Region: Legnickie (Liegnitz) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
LEGNICKIE POLE - MUZEUM BITWY POD LEGNICĄ - KOŚCIÓŁ Znaczek: nie Region: Legnickie (Liegnitz) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
MIROSŁAW PRZYŁĘCKI, LEGNICKIE POLE. PRZEWODNIK, ISBN: 9783755940876 Wydawnictwo: Self publishing Tytuł: LEGNICKIE POLE Autor: Przyłęcki oferta z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Gliwice
LEGNICKIE POLE-HERB WIDOK MIEJSCOWOŚCI Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
LEGNICKIE POLE-HERB WIDOK MIEJSCOWOSCI Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Działka, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 27127 m² Powierzchnia: 27127 m² Cena za m²: 258.05 zł Typ działki: handlowo-usługowa Szerokość: 141 m Ogłoszenie 7 000 000 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
Dom, Gniewomierz, Legnickie Pole, Legnicki, 122 m² Cena za m²: 5073.77 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 350 m² Ogłoszenie 619 000 zł Sprzedający: firma Gniewomierz
Działka, Gniewomierz, Legnickie Pole, Legnicki, 1530 m² Powierzchnia: 1530 m² Cena za m²: 143.79 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 26 m Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Gniewomierz
Dom, Ogonowice, Legnickie Pole, Legnicki, 206 m² Cena za m²: 2905.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1882 Powierzchnia działki: 6200 m² Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Ogonowice
Legnickie Pole - Jan Wrabec Gatunek: Przewodniki, książki krajoznawcze Język publikacji: polski Tytuł: Legnickie Pole Autor: Jan. Wrabec Kup teraz 8 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Płock
Działka, Gniewomierz, Legnickie Pole, Legnicki, 1449 m² Powierzchnia: 1449 m² Cena za m²: 110.42 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Gniewomierz
Działka, Mikołajowice, Legnickie Pole, Legnicki, 43377 m² Powierzchnia: 43377 m² Cena za m²: 27.43 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Mikołajowice
Działka, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 37600 m² Powierzchnia: 37600 m² Cena za m²: 140.09 zł Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 5 267 500 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
Dom, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 265 m² Cena za m²: 6377.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 1001 m² Ogłoszenie 1 690 000 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
Dom, Bartoszów, Legnickie Pole, Legnicki, 190 m² Cena za m²: 2309.43 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 264 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Bartoszów
Krzyżowcy | Legnickie Pole | Zofia Kossak | ZESTAW HISTORIA ŚREDNIOWIECZA Gatunek: Historia Kup teraz 22 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Jelcz-Laskowice
Działka, Mikołajowice, Legnickie Pole, Legnicki, 43377 m² Powierzchnia: 43377 m² Cena za m²: 27.66 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Mikołajowice
Magazyny i hale, Koskowice, Legnickie Pole, Legnicki, 1731 m² Powierzchnia: 1731 m² Cena za m²: 172.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1899 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Koskowice
Mieszkanie, Księginice, Legnickie Pole, Legnicki, 62 m² Powierzchnia: 62.4 m² Cena za m²: 2804.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 175 000 zł Sprzedający: firma Księginice
Działka, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 877 m² Powierzchnia: 877 m² Cena za m²: 216.65 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
Przewodnik, Legnickie Pole Region: Polska Język publikacji: polski Gatunek: Przewodniki, książki krajoznawcze Tytuł: Legnickie Pole Kup teraz 5 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Lubiechów Dolny
Dom, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 265 m² Cena za m²: 6977.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 1001 m² Ogłoszenie 1 849 000 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
LEGNICKIE POLE WOJ DOLNOŚLĄSKIE Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Działka, Legnickie Pole, Legnickie Pole, Legnicki, 14300 m² Powierzchnia: 14300 m² Cena za m²: 300 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 290 000 zł Sprzedający: firma Legnickie Pole
Legnickie pole Zofia Kossak Język publikacji: polski Wydawnictwo: Śląsk Okładka: miękka Nośnik: książka papierowa Kup teraz 5 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrzeszów
LEGNICKIE Pole, Zofia KOSSAK [Wyd. ŚLĄSK, Katowice 1962] Stan opakowania: oryginalne Wydawnictwo: Wydawnictwo Śląsk Tytuł: LEGNICKIE Pole Autor: Zofia KOSSAK oferta z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
LEGNICKIE POLE WOJ DOLNOŚLĄSKIE Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Legnickie Pole freski 1970r n 1000 Region: Legnickie (Liegnitz) Kup teraz 14 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kościan
LEGNICKIE POLE-LUBIN-POLKOWICE-PAPIEŻ DOLNY ŚLASK Stan opakowania: oryginalne oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
LEGNICKIE POLE - Zofia Kossak ISBN: 8602057931591 Wydawnictwo: Śląsk Tytuł: Legnickie pole Autor: Zofia Kossak oferta z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź 40
Legnickie pole Zofia Kossak ISBN: 9788321606422 Wydawnictwo: Śląsk Tytuł: Legnickie pole Autor: Zofia Kossak oferta z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia