| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Lenovo |
| Model telefonu | Vibe K5 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Kolor | srebrny |
| Funkcje | szybkie ładowanie, rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 410 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Nawigacja | BeiDou, A-GPS, GPS, GLONASS |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, zegar, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, budzik |
| Wyjmowana bateria | tak |
| EAN (GTIN) | 190793938267 |
| Kod producenta | A6020a40 |
| Przekątna ekranu | 5 " |
| Pojemność akumulatora | 2750 mAh |
| Szerokość | 71 mm |
| Wysokość | 142 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 153 g |
| Gęstość pikseli | 295 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Układ graficzny | PowerVR GE8300 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f3d889a4-2c41-4c30-88ee-f6e7de3f053b
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3432)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(599)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(447)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(435)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(224)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(143)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(119)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(101)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(86)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(84)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(62)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(46)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(44)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(44)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(36)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(35)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(31)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(26)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Borówiec
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Niwiska
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Zelów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Szynwałd
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Piekoszów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Góra
 
(9)