| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Motorola |
| Model telefonu | One Macro |
| Kod producenta | PAGS0000PL |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.41 mm |
| Wysokość | 157.60 mm |
| Głębokość | 8.99 mm |
| Waga | 186.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 271 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio P70 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | Mali-G72 MP3 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 07de121c-11fd-465d-81a8-1281f0adf83f
Podobne wyszukiwania
One Macro Warszawa
 
(3415)
One Macro Ełk
 
(601)
One Macro Kielce
 
(447)
One Macro Lublin
 
(432)
One Macro Gliwice
 
(225)
One Macro Opole
 
(141)
One Macro Sosnowiec
 
(118)
One Macro Elbląg
 
(101)
One Macro Zamość
 
(88)
One Macro Siemianowice Śląskie
 
(83)
One Macro Ostrów Wielkopolski
 
(81)
One Macro Jelenia Góra
 
(62)
One Macro Legionowo
 
(53)
One Macro Przemyśl
 
(49)
One Macro Zgierz
 
(47)
One Macro Wadowice
 
(45)
One Macro Mysłowice
 
(45)
One Macro Poniatowa
 
(44)
One Macro Jarosław
 
(42)
One Macro Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
One Macro Opoka-Kolonia
 
(41)
One Macro Żywiec
 
(41)
One Macro Będzin
 
(41)
One Macro Stargard
 
(40)
One Macro Puławy
 
(36)
One Macro Mikołów
 
(34)
One Macro Wągrowiec
 
(31)
One Macro Kamienna Góra
 
(30)
One Macro Łuków
 
(29)
One Macro Sierpc
 
(29)
One Macro Bochnia
 
(27)
One Macro Morąg
 
(27)
One Macro Kłodzko
 
(26)
One Macro Brzozów
 
(25)
One Macro Kobyłka
 
(25)
One Macro Szczecinek
 
(24)
One Macro Skierniewice
 
(23)
One Macro Nowy Targ
 
(23)
One Macro Głubczyce
 
(21)
One Macro Chodzież
 
(21)
One Macro Szczyrk
 
(20)
One Macro Koło
 
(20)
One Macro Myszków
 
(20)
One Macro Rydułtowy
 
(19)
One Macro Brwinów
 
(18)
One Macro Jabłonna
 
(18)
One Macro Łęczyca
 
(18)
One Macro Paczków
 
(18)
One Macro Wyrazów
 
(17)
One Macro Krotoszyn
 
(17)
One Macro Płońsk
 
(17)
One Macro Mszana Dolna
 
(17)
One Macro Janów Lubelski
 
(17)
One Macro Myślenice
 
(17)
One Macro Syców
 
(16)
One Macro Stary Sącz
 
(16)
One Macro Ostrów Mazowiecka
 
(16)
One Macro Białogard
 
(15)
One Macro Chełmno
 
(15)
One Macro Hrubieszów
 
(15)
One Macro Bogdaniec
 
(15)
One Macro Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
One Macro Gryfice
 
(14)
One Macro Zarszyn
 
(14)
One Macro Lubsko
 
(13)
One Macro Plewiska
 
(13)
One Macro Libertów
 
(13)
One Macro Ustroń
 
(13)
One Macro Pruszcz
 
(12)
One Macro Łęczna
 
(12)
One Macro Krasnystaw
 
(12)
One Macro Czaplinek
 
(12)
One Macro Daleszyce
 
(12)
One Macro Kluczbork
 
(12)
One Macro Słupca
 
(11)
One Macro Łosice
 
(11)
One Macro Borówiec
 
(11)
One Macro Zambrów
 
(11)
One Macro Wołów
 
(11)
One Macro Ropczyce
 
(11)
One Macro Braniewo
 
(11)
One Macro Ząbkowice Śląskie
 
(11)
One Macro Skwierzyna
 
(11)
One Macro Niwiska
 
(10)
One Macro Zelów
 
(10)
One Macro Józefów
 
(10)
One Macro Drwalew
 
(10)
One Macro Sosnowica
 
(10)
One Macro Komorniki
 
(10)
One Macro Szynwałd
 
(10)
One Macro Sulęcin
 
(10)
One Macro Bukowno
 
(10)
One Macro Włodawa
 
(9)
One Macro Góra
 
(9)
One Macro Stęszew
 
(9)
One Macro Piekoszów
 
(9)