| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Płeć | kobieta |
| Marka | Nine West |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Kolor | czarny |
| Materiał dominujący | tkanina |
| Styl | miejski |
| Wzór dominujący | logo |
| Kolor okuć | złoty |
| Cechy dodatkowe | kieszonka na telefon |
| Wysokość | 32 cm |
| Głębokość produktu | 17 cm |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Zapięcie | zamek |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Liczba komór | 1 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f7d3e397-950b-4a9f-bd9e-d2130f70849d
Podobne wyszukiwania
Klasyczne Warszawa
 
(1301)
Klasyczne Koło
 
(711)
Klasyczne Grodzisk Mazowiecki
 
(264)
Klasyczne Lublin
 
(136)
Klasyczne Gliwice
 
(117)
Klasyczne Kielce
 
(82)
Klasyczne Sosnowiec
 
(67)
Klasyczne Jelenia Góra
 
(57)
Klasyczne Opole
 
(53)
Klasyczne Braniewo
 
(51)
Klasyczne Bolesławiec
 
(43)
Klasyczne Legionowo
 
(42)
Klasyczne Będzin
 
(25)
Klasyczne Nowy Targ
 
(25)
Klasyczne Przemyśl
 
(24)
Klasyczne Ostrów Wielkopolski
 
(22)
Klasyczne Elbląg
 
(21)
Klasyczne Mysłowice
 
(18)
Klasyczne Tczew
 
(18)
Klasyczne Wałcz
 
(17)
Klasyczne Skierniewice
 
(17)
Klasyczne Stargard
 
(16)
Klasyczne Puławy
 
(15)
Klasyczne Piaseczno
 
(15)
Klasyczne Myślenice
 
(15)
Klasyczne Zgierz
 
(15)
Klasyczne Nowe Racibory
 
(14)
Klasyczne Świnoujście
 
(13)
Klasyczne Zamość
 
(13)
Klasyczne Wołów
 
(13)
Klasyczne Bochnia
 
(13)
Klasyczne Jarosław
 
(13)
Klasyczne Starachowice
 
(13)
Klasyczne Kobyłka
 
(12)
Klasyczne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Klasyczne Myszków
 
(10)
Klasyczne Kłodzko
 
(10)
Klasyczne Przywory
 
(10)
Klasyczne Szczecinek
 
(10)
Klasyczne Chełmiec
 
(10)
Klasyczne Płońsk
 
(10)
Klasyczne Wadowice
 
(9)
Klasyczne Komorniki
 
(9)
Klasyczne Mikołów
 
(9)
Klasyczne Łęczna
 
(9)
Klasyczne Opalenica
 
(9)
Klasyczne Jelcz-Laskowice
 
(9)
Klasyczne Tarnowo Podgórne
 
(9)
Klasyczne Kluczbork
 
(9)
Klasyczne Lubsko
 
(9)
Klasyczne Łuków
 
(8)
Klasyczne Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Klasyczne Ełk
 
(8)
Klasyczne Stary Sącz
 
(8)
Klasyczne Plewiska
 
(8)
Klasyczne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Klasyczne Krapkowice
 
(7)
Klasyczne Gryfice
 
(7)
Klasyczne Strzelin
 
(7)
Klasyczne Żywiec
 
(7)
Klasyczne Jarocin
 
(7)
Klasyczne Miękinia
 
(6)
Klasyczne Sierpc
 
(6)
Klasyczne Grabówka
 
(6)
Klasyczne Pasłęk
 
(6)
Klasyczne Zabierzów
 
(6)
Klasyczne Ustroń
 
(6)
Klasyczne Namysłów
 
(6)
Klasyczne Stęszew
 
(6)
Klasyczne Garcz
 
(6)
Klasyczne Pruszcz
 
(5)
Klasyczne Witonia
 
(5)
Klasyczne Olsztynek
 
(5)
Klasyczne Suchedniów
 
(5)
Klasyczne Brwinów
 
(5)
Klasyczne Paniowice
 
(5)
Klasyczne Kałuszyn
 
(5)
Klasyczne Julianów
 
(5)
Klasyczne Limanowa
 
(5)
Klasyczne Morąg
 
(4)
Klasyczne Padew Narodowa
 
(4)
Klasyczne Pacyna
 
(4)
Klasyczne Juszczyn
 
(4)
Klasyczne Grabów nad Prosną
 
(4)
Klasyczne Krasnystaw
 
(4)
Klasyczne Jawiszowice
 
(4)
Klasyczne Młoszowa
 
(4)
Klasyczne Stryszawa
 
(4)
Klasyczne Kępie Zaleszańskie
 
(4)
Klasyczne Lipka
 
(4)
Klasyczne Kowary
 
(4)
Klasyczne Milicz
 
(4)
Klasyczne Grodków
 
(4)
Klasyczne Śrem
 
(4)
Klasyczne Dębe
 
(4)
Klasyczne Jerzmanowa
 
(4)