| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Płeć | kobieta |
| Marka | OCHNIK |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Kolor | czarny |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Styl | miejski |
| Wzór dominujący | logo |
| Cechy dodatkowe | kieszonka na telefon |
| Wysokość | 17 cm |
| Głębokość produktu | 6 cm |
| Szerokość produktu | 24 cm |
| Zapięcie | zamek |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Liczba komór | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d604ba4a-9334-4e69-830b-6382021b665f
Podobne wyszukiwania
Klasyczne Warszawa
 
(1298)
Klasyczne Koło
 
(718)
Klasyczne Grodzisk Mazowiecki
 
(266)
Klasyczne Lublin
 
(134)
Klasyczne Gliwice
 
(114)
Klasyczne Kielce
 
(84)
Klasyczne Sosnowiec
 
(65)
Klasyczne Jelenia Góra
 
(58)
Klasyczne Opole
 
(54)
Klasyczne Braniewo
 
(51)
Klasyczne Legionowo
 
(44)
Klasyczne Bolesławiec
 
(42)
Klasyczne Będzin
 
(25)
Klasyczne Nowy Targ
 
(24)
Klasyczne Przemyśl
 
(24)
Klasyczne Ostrów Wielkopolski
 
(22)
Klasyczne Elbląg
 
(21)
Klasyczne Mysłowice
 
(18)
Klasyczne Tczew
 
(18)
Klasyczne Wałcz
 
(17)
Klasyczne Skierniewice
 
(17)
Klasyczne Stargard
 
(16)
Klasyczne Płońsk
 
(16)
Klasyczne Myślenice
 
(16)
Klasyczne Świnoujście
 
(16)
Klasyczne Bochnia
 
(15)
Klasyczne Puławy
 
(15)
Klasyczne Zgierz
 
(15)
Klasyczne Wołów
 
(14)
Klasyczne Nowe Racibory
 
(14)
Klasyczne Piaseczno
 
(14)
Klasyczne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Klasyczne Starachowice
 
(13)
Klasyczne Jarosław
 
(13)
Klasyczne Zamość
 
(12)
Klasyczne Kobyłka
 
(12)
Klasyczne Szczecinek
 
(11)
Klasyczne Tarnowo Podgórne
 
(10)
Klasyczne Myszków
 
(10)
Klasyczne Przywory
 
(10)
Klasyczne Chełmiec
 
(10)
Klasyczne Kluczbork
 
(10)
Klasyczne Komorniki
 
(9)
Klasyczne Kłodzko
 
(9)
Klasyczne Opalenica
 
(9)
Klasyczne Wadowice
 
(9)
Klasyczne Łęczna
 
(9)
Klasyczne Mikołów
 
(9)
Klasyczne Ełk
 
(8)
Klasyczne Lubsko
 
(8)
Klasyczne Stary Sącz
 
(8)
Klasyczne Łuków
 
(8)
Klasyczne Plewiska
 
(8)
Klasyczne Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Klasyczne Jelcz-Laskowice
 
(8)
Klasyczne Żywiec
 
(7)
Klasyczne Jarocin
 
(7)
Klasyczne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Klasyczne Strzelin
 
(7)
Klasyczne Gryfice
 
(7)
Klasyczne Pasłęk
 
(6)
Klasyczne Limanowa
 
(6)
Klasyczne Namysłów
 
(6)
Klasyczne Ustroń
 
(6)
Klasyczne Grabówka
 
(6)
Klasyczne Miękinia
 
(6)
Klasyczne Garcz
 
(6)
Klasyczne Sierpc
 
(6)
Klasyczne Stęszew
 
(6)
Klasyczne Olsztynek
 
(5)
Klasyczne Suchedniów
 
(5)
Klasyczne Brwinów
 
(5)
Klasyczne Krapkowice
 
(5)
Klasyczne Paniowice
 
(5)
Klasyczne Kałuszyn
 
(5)
Klasyczne Zabierzów
 
(5)
Klasyczne Pruszcz
 
(5)
Klasyczne Julianów
 
(5)
Klasyczne Witonia
 
(5)
Klasyczne Grodków
 
(4)
Klasyczne Morąg
 
(4)
Klasyczne Pacyna
 
(4)
Klasyczne Juszczyn
 
(4)
Klasyczne Milicz
 
(4)
Klasyczne Grabów nad Prosną
 
(4)
Klasyczne Jawiszowice
 
(4)
Klasyczne Krasnystaw
 
(4)
Klasyczne Młoszowa
 
(4)
Klasyczne Śrem
 
(4)
Klasyczne Kępie Zaleszańskie
 
(4)
Klasyczne Stryszawa
 
(4)
Klasyczne Dębe
 
(4)
Klasyczne Jerzmanowa
 
(4)
Klasyczne Lipka
 
(4)
Klasyczne Kowary
 
(4)
Klasyczne Padew Narodowa
 
(4)