| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | 8 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | różowy |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, kalendarz, zegar |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| EAN (GTIN) | 6921815609926 |
| Kod producenta | 5011100989IN2013 |
| Szerokość | 72.90 mm |
| Wysokość | 160.20 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 180.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.55 " |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.84 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4300 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 09f6a56c-708a-45b3-b75a-be220d891428
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3541)
OnePlus Kielce
 
(584)
OnePlus Ełk
 
(497)
OnePlus Lublin
 
(436)
OnePlus Gliwice
 
(228)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(170)
OnePlus Opole
 
(148)
OnePlus Sosnowiec
 
(132)
OnePlus Elbląg
 
(108)
OnePlus Zamość
 
(92)
OnePlus Piaseczno
 
(85)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(72)
OnePlus Jelenia Góra
 
(65)
OnePlus Mysłowice
 
(55)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Zgierz
 
(50)
OnePlus Wadowice
 
(49)
OnePlus Przemyśl
 
(48)
OnePlus Legionowo
 
(48)
OnePlus Puławy
 
(46)
OnePlus Mikołów
 
(42)
OnePlus Drwalew
 
(42)
OnePlus Poniatowa
 
(41)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Jarosław
 
(41)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
OnePlus Żywiec
 
(36)
OnePlus Będzin
 
(34)
OnePlus Wągrowiec
 
(31)
OnePlus Sierpc
 
(30)
OnePlus Kobyłka
 
(30)
OnePlus Morąg
 
(30)
OnePlus Łuków
 
(27)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Śrem
 
(26)
OnePlus Nowy Targ
 
(25)
OnePlus Szczecinek
 
(24)
OnePlus Głubczyce
 
(24)
OnePlus Brwinów
 
(23)
OnePlus Myszków
 
(23)
OnePlus Skierniewice
 
(23)
OnePlus Kłodzko
 
(22)
OnePlus Kamienna Góra
 
(21)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Mszana Dolna
 
(20)
OnePlus Płońsk
 
(20)
OnePlus Krotoszyn
 
(19)
OnePlus Paczków
 
(19)
OnePlus Łęczyca
 
(19)
OnePlus Limanowa
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(19)
OnePlus Myślenice
 
(18)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
OnePlus Hrubieszów
 
(16)
OnePlus Janów Lubelski
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Szczyrk
 
(15)
OnePlus Stary Sącz
 
(15)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Wyrazów
 
(14)
OnePlus Plewiska
 
(14)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(14)
OnePlus Słupca
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(13)
OnePlus Gryfice
 
(13)
OnePlus Białogard
 
(13)
OnePlus Kluczbork
 
(13)
OnePlus Braniewo
 
(13)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Łosice
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Wołów
 
(12)
OnePlus Józefów
 
(11)
OnePlus Krasnystaw
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Sosnowica
 
(11)
OnePlus Ustroń
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Ropczyce
 
(10)
OnePlus Przeczyce
 
(10)
OnePlus Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
OnePlus Bogdaniec
 
(10)
OnePlus Bukowno
 
(9)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Lubsko
 
(9)
OnePlus Koluszki
 
(9)
OnePlus Daleszyce
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)
OnePlus Milicz
 
(9)
OnePlus Góra
 
(9)